15:03
Заходи до Дня виведення військ з Афганістану

15-16 лютого у Мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 пройшли заходи, присвячені 32 річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Ти – вічний біль, Афганістан,                 Ти – наш неспокій.                                      І не злічить глибоких ран                        В борні жорстокій.                                       І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –   Не всі вернулися сини із тих ночей…»

 

Вчителем історії Усатюк О.А. для учнів 8-А та 8-Б класів було проведено урок пам'яті з переглядом документального фільму "Афганістан: забуті герої"

Вчителем предмету Захист Вітчизни було проведено конкурс "Влучний стрілець" серед юнаків 11 класу з техніки володіння вправами зі зброєю та змагання зі стрільби з пневматичної зброї. Найкращі стрільці: Рибалко В'ячеслав та Пашко Дмитро

У 9 класі відбувся творчий захід "Пісні, присвячені війні в Афганістані"

У шкільній  бібліотеці оформлено тематичну викладку «Афган – болить в моїй душі», де представлені фотографії, художня література, статті з газет.

    Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв. Памятайте  ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну,  і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках...

 

Переглядів: 56 | Додав: tatiai | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: