13:17
Вітаємо переможців міського Веб-квесту з хімії «Зимові дива» для учнів 7-9 класів

Відповідно до міської програми «Простір розвитку обдарованості», з метою мотивації та стимулювання учнів 7-9 класів до вивчення хімії з 01.02.2021 по 18.02.2021 було організовано та проведено міський веб-квест з хімії «Зимові дива» для учнів 7-9 класів закладів освіти м. Мелітополя. Взяли участь у веб-квесті 47 учасників.

Структура веб-квесту «Зимові дива» передбачала пошук відповідей і виконання робіт відповідно до послідовно пропонованих завдань. За виконання кожного із завдань гравцям нараховувалася обумовлена кількість балів.

Веб-квест проводився дистанційно на онлайн-платформі, на якій, відповідно до розкладу, з'являлися пошукові завдання з хімії. Основними темами запропонованими для проведення веб-квесту «Невідоме про відомих хіміків», «Початкові хімічні поняття» , «Періодичний закон. Періодична система хімічних елементів», «Класи неорганічних сполук», «Метали і неметали»

Переможцями веб-квесту з хімії «Зимові дива» стали учні, які приступили до виконання усіх завдань та набрали найбільшу кількість балів. 

Перемогу отримали: 

Гран-прі:  Груба Катерина (8-А клас) та ІІ місце - Мамедова Каміла (8-А клас)

 

Переглядів: 37 | Додав: tatiai | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: