Результативність освітньої діяльності

 

Переможці в ІІ (міському) етапіВсеукраїнської учнівської олімпіадиу 2018/2019 навчальному році

Учасник Клас Предмет Місце Учитель
1. Таралешко Дар’яна 10 Біологія ІІ Голдирєва В. В.
2. Колосова Констанція 8-А Географія ІІ Щетиніна М.О.
3. Кулявець Руслан 8-А Географія ІІІ Щетиніна М.О.
4. Таралешко Дар’яна 10 Рос. мова та літер. ІІ Хіль І. І.
5. Кириєнко-Шайтанова Марія Французька мова ІІІ Корнієнко Н.В.
6. Кулявець Руслан Хімія ІІ Черкасова Л.В.
7. Островський Микола 11 Екологія І Голдирєва В.В.

Переможці предметних олімпіад та міських конкурсів

2017/2018 н.р.

ІІ місце

Таралешко Дар’яна (9б, російська мова)

Дерило Вікторія (10, ЮЗБ)

ІІІ місце

Хінельов Микита (8б, географія)

Таралешко Дар’яна (9б, біологія)

Халілова Севіль (10, російська мова)

Федюшкіна Надія (7а, українська мова)

Сочкова Ксенія (10, правознавство)

Островський Микола (10, екологія)

ІІІ місце

Біляков Кирило (3б, «Ерудит»)

Самойленко Арон (6, «English Dorf»)

Ільясова Діана (1б, «Buzzing Bee»)

Авдєйчук Тимур (2, «Buzzing Bee»)

Гордістю закладу 2017/2018 навчального року стали 24 учні (5,8%), які закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень:

- 3а Димова А., Степаненко В., Кобецькой В.;

- 4а Безбородова Ю., Гадомська А., Причина І.;

- 3б Куц І., Біляков К., Передерій М., Матєв Ю.;

- 4б Баширова А., Москаленко Ю.;

- 5а Груба К., Єлізарова А., Новікова П., Честнєйший О.;

- 5б Горяченко Д., Кобецька В.;

- 7а Федюшкіна Н., Карпенко В., Кулявець Р., Дергач А.;

- 9б Таралешко Д.;

- 11 Гапоненко М.

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів.

у 2016/2017 навчальному році

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад 2016/2017
Географія (Щетиніна М.О.) Карсаков Микита (8А) ІІ місце
Географія (Щетиніна М.О.) Глазовська Ганна (8А) ІІІ місце
Російська мова (Хіль І.І.) Халілова Севіль (9А) ІІІ місце
МАН (ІІ етап)2015/2016 н.р.
Російська мова (Хіль І.І.) Поліщук Анна (10 кл.) ІІІ місце
Всеукраїнські конкурси2016/2017 н.р.
Конкурс ім.П.Яцика ( ІІ етап) Мирошниченко С.С. Баширова Аміна (3Б) ІІ місце
Конкурс ім.П.Яцика(ІІ етап) Набокова І.І. Баширова Аміна (3Б) ІІІ місце
Конкурс ім. Т.Шевченко (ІІ етап) Груба С.М. Федюшкіна Надія (6А) ІІІ місце
ХVІВсеукраїнський конкурс учнівської творчості в номінації «Література» (ІІ етап) Іваницька О.В. Забурунив Єгор (8А) Дипломант
Обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» у рамках ІVВсеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» (ІІ етап) Сидорина Ю.В. Шавалда Олександр І місце
ЗНО
поч сер дост вис
7-31,8% 8-36,4% 5-22,7% 2-9,1%