Вітаємо переможців творчих конкурсів

за результатами І семестру

Міський етап виставки-конкурсу  «Народна іграшка»

   ЛАУРЕАТИ

- Яковлева Наталія, учениця 2Б кл. (керівник Мирошниченко С.С.);

 - Токарев Єгор, учень 3Б кл. (керівник Садова А.С.);

 - Неткова Марина, учениця 11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

 - Ганзіна Владислава, учениця 11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

   ДИПЛОМАНТИ

- Хінельова Мілана, учениця 11 кл. (керівник Мирошниченко С.С.)

 

Підсумки  Обласного конкурсу-виставки  «Народна іграшка»

І місце - Токарєв Єгор, учень 3Б кл. (керівник Садова А.С.);

ІІ місце - Яковлева Наталія, учениця 2Б кл. (керівник Мирошниченко С.С.);

ІІ місце - Ганзіна Владислава, учениця 11 кл. (керівник Богодист Н.О.)

 

Переможці конкурсу хореографічного мистецтва «Веселі Закаблуки» в рамках обласного фестивалю-огляду

«Таланти твої, Запорізький краю!»

Ансамбль «Калинонька»   (кер. Лебединець Л.О.) з хореографічними композиціями: «Діти Землі», «Хава Нагіла»


Міський зльот-змагання зі спортивного туризму

У загальному заліку за віковими категоріями  

молодша вікова група зайняла  ІІ місце

 

Міська еколого-біологічна гра «Біолог-практик»

ІІ місце (керівник Голдирєва В.В.)

 

Міський етап обласної виставки-конкурсу дитячої творчості

«Берегиня роду українського»

ЛАУРЕАТИ

- Хінельова Мілана, учениця 2Б (керівник Мирошниченко С.С.);

 - Димов Дмитро, учень 2Б (керівник Мирошниченко С.С.);

 - Токарєва Віра, учениця 3Б (керівник Садова А.С.);

 - Ганзіна Владислава, учениця 11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

    ДИПЛОМАНТИ

- Кліменко Ганна, учениця 10 кл. (керівник Мишустіна Н.В.)

 

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки

 «Космічні фантазії»

         ЛАУРЕАТИ

- Кривоножко Софія, учениця 3Б кл. (керівник Набокова І.І.);

- Сукач Анастасія, учениця 3Б кл. (керівник Набокова І.І.);

- Кліменко Ганна, учениця 10 кл. (керівник Мишустіна Н.В.);

- Честніший Олександр, учень 7А кл. (керівник Мишустіна Н.В.);

- Гладишев Дмитро, учень 9А кл. (керівник Мишустіна Н.В.);

- Веткін Артем, учень 3А кл. (керівник Набокова І.І.);

- Кулінченко Єлизавета, учениця 7А кл. (керівник Груба С.М.);

- Доля Влада, учениця 2А кл. (керівник Хіль І.І.);

- Нєткова Марина, учениця 11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

- Букша Владислав, учень 2А кл. (керівник Хіль І.І.);

 

ДИПЛОМАНТИ

- Шиян Даря, учениця 3А кл. (керівник Набокова І.І.);

- Руссу Дмитро, учень 11 кл. (керівник Панкратова Ю.О.);

- Андрєєв Никита, учень 11 кл. (керівник Мишустіна Н.В.);

- Волошин Владислав, учень 11 кл. (керівник Мишустіна Н.В.);

- Ріжко Федір, учень 11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

- Ганзіна Владислава, учениця  11 кл. (керівник Богодист Н.О.);

- Білевич Віолетта, учениця 2А кл. (керівник Хіль І.І.)