Субота, 20.04.2019, 13:32
Вітаю Вас, Гість

ШКІЛЬНИЙ БІБЛІОТЕКАР

Гончаренко Вікторія Миколаївна

Творче кредо:
Немає іншого суспільного інституту, крім бібліотеки, яка може делікатно вплинути і на духовний розвиток юного читача.

Посада, школа - Завідувач бібліотекою
Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;

Дата народження – 03 січня 1968 року;

Освіта – середнє спеціальна, у 1995 р. закінчила Мелітопольське училище культури;

Додаткова освіта – курси “Основи ІКТ за програмою “Партнерство у навчанні” (2015 р.);

Стаж роботи – 32 років, з них 23 років працюю в бібліотеці ЗОШ № 6;

ТЕМА САМООСВІТИ
Соцкультурна компетентність читача, вміння володіти організаційною, пізнавательною, інформаційно-комунікативною діяльністю, розвиток творчих якостей.

ПРО НАС

Бібліотека — центр розвитку творчих здібностей школярів            .            

Школа і бібліотека – це місце, де ви не лише готуєтеся до життя, але й живите. Тому вся діяльність школи і шкільної бібліотеки побудована таким чином щоб сприяти розвитку вас, як особистості. А головне – шкільна бібліотека необхідна вам! Робота шкільної бібліотеки надзвичайно багатогранна. Це й методично-інформаційний центр, де учні розвивають читацький смак, формують любов до книги, це й світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Бібліотекар постійно звертатися до дітей із спонуканням побачити навколо себе дива, уявити невидимі і не почуті дійства.Тільки тут ви переживаєте радість перших самостійних відкриттів, тут вперше відчуєте потребу в постійній самоосвіті.

У своїй роботі бібліотека використовує різні форми проведення масових заходів: літературні ігри – вікторини, різноманітні конкрси, круглі столи, літературні свята. Але не один з цих заходів не проводяться без участі бібліотечного активу. Вони приймають саму жваву участь у проведенні свят, вікторин. Підготовка, репетиції, веселі хлопати з устроєм свята дуже зближують читачів різного вікового рівня та згуртувала активістів коло бібліотеки. Бібліотека займає у житті дітей велике місце. Виховна робота бібліотеки тим значніше, чим успішній поставлено у ній робота з читацьким активом. Актив – це те ядро , на яке опирається бібліотекар у своїй масовій роботі з книгами.

                                                                          

                                                

 Юні активісти – перші помічники, вони тісно пов’язані з життям бібліотеки, приймають гарячу участь у всіх заходах. У своїй роботі з активом на перше місце ставиться виховна робота - «Не так важливо те, що дає активіст для бібліотеки, як те, що вона дає йому». Постійно прагне до того, щоб активісти були кращими читачами, вдумливо та серйозно працювали з книгою, мали інтерес до різних галузей знань.Завітайте до нашої бібліотеки, станьте активним читачем та активістом бібліотеки. Активно приймайте участь у всіх позашкільних заходах. Будь те культурними і інформованими, книга допоможе вам у навчанні і стати справжніми освіченими людьми. 

Інформаційне забезпечення

користувачів бібліотеки

Тематичні папки

«Я і Україна»; «Народознавство»; «Здоровий спосіб життя»; «Краєзнавство»; «Правова освіта»; «Тарас Григорович Шевченко — видатна український поет та громадський діяч: бібліографічний огляд»;  «Національна символіка України»; «Екологія», «Письменники рідного краю», «Видатні українці та українки», «Природознавство» , “Корисні поради по культурі читання”, “Теорія літератури”, Зарубіжна література”, Це забути неможливо”, “Сценарії шкільних свят”, “Заходи по акції “Живи, книго!” та ін.

Картотеки і каталоги

У бібліотеці діє алфавітний та систематичний каталоги, які містять картки з інформацією про книги які є у шкільній бібліотеці. Крім каталогів у бібліотеці є тематичні картотечки:       

картотека історії України;

картотека періодичних видань;

картотека підручників;

«Правове виховання»,

«Вірші та цитати»,

«Трудове виховання»,

“Дивосвіт—для вас допитливі” та ін.

Інформаційні бюлетні і списки

     Для інформування читачів про нові надходження до бібліотеки, оформлюються інформаційні бюлетні— “Що новенького”, “Нові надходження".

                                          

 

Тематичні полички та куточки

«Мова рідна, слово рідне»;

«Її величність математика»;

«Українське народознавство»;

«Дорослим про виховання»;

«Збережи світ у якому живеш»;

 «Історія рідного краю»;

«Трудове виховання »;

«В країні цікавих уроків»

                                  ;                                 

Шкільна бібліотека запрошує на свій сайт: Шкільна бібліотека ЗОШ № 6