Середа, 14.11.2018, 20:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 20 » Школа місцевого самоврядування у м. Мелітополі
07:01
Школа місцевого самоврядування у м. Мелітополі

 

Соціальный проект: спортивний майданчик для занять Street Workout.

Мета проекту:

1)пропаганда ЗОЖ серед населения, особливо серед молоді;

2)профілактика негативних соціальных явищ (злочинності, наркоманії, агресії, відчуженості) та захворювань, викликаних малорухливим способом життя;

3)єднання суспільства за допомогою спорту та позитивного спілкування.

Задачі проекту:

1)створення загальнодоступного спортмайданчика для регулярних занять населения физичною культурою та спортом у віддаленному від центру міста микрорайоні школі № 6;

2) формування сприятливого вектора вуличного досуга серед молоді.

 

У всі часи фізичне здоров,я населення було важливим фактором міцного суспільства. Задля цього необхідно прищеплювати цінності здорового способу життя громадянам будь-якого віку та соціального положення. У свою чергу, мотивація громадян до занять фізкультурою вимагає двох складових: з одного боку - доступної та эргономичної техничної бази, з іншого – популярної ідеї, свого роду моди на заняття тим чи іншим видом спорту.

Спосіб досягнення гармонії людини один - систематичне виконання фізичних вправ. Крім того, експериментально доведено, що регулярні заняття физкультурою, котрі рационально входять до режиму праці та відпочинку, сприяють не тільки покращенню здоров,я, але й суттєво підвищують эфективність виробничої діяльності. Однак не всі фізичні дії, що виконуються в побуті та процесі праці, є фізичнимивправами. Такими можуть бути лише рухи, спеціально підібрані для задіювання різних органів, розвитку фізичних якостей, корекції девектів тілобудови.

Встановлено, що школярі, які систематично займаються спортом, більш розвинені фізично, ніж їх однолітки, котрі не займаються спортом.

Варто зазначити, що далеко не всі види спорту однаково доступні фінансово, територіально чи за станом здоров,я для широкої аудиторії. У зв,язку з цим ми хочемо відзначити вуличний спортивний Street Workout як універсальний та эфективний інструментарій для підтримки людьмигарної фізичної форми та организації захопливого досуга для молоді.

Через свою загальнодоступність, Street Workout швидко набирають популярність по всьому світу, об,єднує жителів різних країн . Активістами проводяться масові тренування, змагання.

У наш час в Україні набуло неабиякої актуальності питання щодо материально-техничної бази для вуличных тренувань. Справа в тому, що майданчики, які були споруджені ще В СРСР за стандартами тих часів, у більшості випадків морально та технічно застаріли. Однак, часто це саме дитячі майданчики, котрі встановлюються в рамках програм реконструкції мікрорайонів міст. Вони типові та не враховують фізиометричні вимоги молоді та дорослих.

 Суть нашого проекту полягає в тому, щоб побудувати комфортний майданчик для занять Street Workout, на якому буде зручно виконувати широкий спектр вправ, як дітям, так і дорослим. Не більш важливим аспектом є також довговічність та безпечність користування спорудами.

Враховуючи вже набутий досвід тренувань, ми намагались спроектувати типовий проект майданчика, який пропонується зробити з урахуванням всіх сучасних технічних вимог.

Поданий майданчик планується розмістити на стадіоні ЗОШ № 6.

Технічні характеристики споруд спортмайданчика Street Workout:

- відповідання біомеханіці людини при виконанні фізичних вправ,

 - универсальність: передбачені конструкції для пропрацювання всіх груп м,язів людьми різного віку,

- міцність: конструкція розрахована на експлуатацію без «скрипів та розшатування»,

- компактність: майданчик займає невелику площу, що полегшить питання пошуку місця установки.

- зручність конфігурації: розташування снарядів, з одного боку, дозволяє задіювати одночасно декілька снарядів для виконання певної вправи, з іншого – атлети, що займаються фізичними вправаси на снарядах поруч, не заважають один одному.

 

 

Переглядів: 62 | Додав: namishustina0668 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: