Вівторок, 26.09.2017, 04:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 7 » Переведення учнів до наступного класу
17:35
Переведення учнів до наступного класу

 

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

 

від 27.05.2016                                                                                          №86

 

Про випуск учнів 4-х класів

 

     На підставі рішення педради від 27.05.2016 № 6 випустити зі школи І ступеню учнів 4-х класів:

 

НАКАЗУЮ:

 

З 4 класу до 5-го класу

 

  1. Афіногенов Віталій Анатолійович
  2. Блінков Дмитро Едуардович
  3. Вакуленко Роберт Олександрович
  4. Васін Станіслав Вікторович
  5. Видра Влада Миколаївна
  6. Герасименко Костянтин Романович
  7. Голець Ігор Олександрович
  8. Горохова Єлизавета Михайлівна
  9. Губін Денис Андрійович
  10. Губін Максим Андрійович
  11. Грибиник Діана Андріївна
  12. Джантемир Тимур Русланович
  13. Єременко Олеся Олексіївна
  14. Єрмоленко Микита Олексійович
  15. Жидкова Валерія Вікторівна
  16. Жукова Олена Анатоліївна
  17. Капрова Яна Сергіївна
  18. Клешня Світлана Олегівна
  19. Кліменко Аліна Русланівна
  20. Коваленко Владислав Романович
  21. Константінов Іван Іванович
  22. Куценко Артур Романович
  23. Ларкіна Маріам Латіфівна
  24. Леонова Валерія Андріївна
  25. Манойлов Кирило Едуардович
  26. Махров Іван Вячеславович
  27. Мітішева Катерина Євгенівна
  28. Оріховський Дмитро Володимирович
  29. Петріна Валерія Олександрівна
  30. Попов Віталій Віталійович
  31. Романчак Поліна Борисівна
  32. Сердюк Руслан Олександрович
  33. Степаненко Максим Олегович
  34. Хілько Ігор Михайлович

 

 

Директор ЗОШ № 6                          І.А.Стрєлкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                  НАКАЗ

від 27.05.2016                                                                                  №87

 

Про переведення учнів ЗОШ № 6

І-ІІ ступеню до наступних класів

 

     На підставі рішення педради від 27.05.2016 р. № 6

 

НАКАЗУЮ:

 

перевести учнів до наступного класу

 

З 1А класу перевести учнів до 2А класу

 

  1. Борисов Олександр Віталійович
  2. Волков Андрій Валентинович
  3. Воробйова Катерина Олегівна
  4. Греджев Даніл Сергійович
  5. Димова Анна Володимирівна
  6. Дукова Анастасія Олегівна
  7. Довгаль Діана Сергіївна
  8. Захаров Владислав Іванович
  9. Касьянова Вікторія Григорівна
  10. Кобецький Владислав Сергійович
  11. Коваленко Іван Дмитрович
  12. Кубарев Ростислав Вадимович
  13. Леонова Дарина Андріївна
  14. Мітішев Дмитро Євгенович
  15. Микитинець Гліб Валерійович
  16. Миколюк Єгор Вадимович
  17. Наматова Аміна Заур кизи
  18. Паладій Катерина Сергіївна
  19. Попов Олександр Віталійович
  20. Полуянов Владислав Юрійович
  21. Рибка Олександра Олександрівна
  22. Самбурський Олександр Костянтинович
  23. Селедцов Микита Сергійович
  24. Сергієнко Вікторія Олегівна
  25. Сечина Поліна Сергіївна
  26. Степаненко Віолетта Василівна
  27. Стоялов Андрій Вячеславович
  28. Сурядний Нікіта Сергійович
  29. Тесленко Сергій Валентинович
  30. Федюшкін Влад Дмитрович
  31. Черемісін Ігор Миколайович
  32. Чуйкін Євген Артурович

 

З 1Б класу перевести учнів до 2Б класу

  1. Апьонкін Марк Віталійович
  2. Баєва Віоліна Лутфієвна
  3. Баширов Раміл Раміл огли
  4. Біляков Кирило Валерійович
  5. Василенко Ауріка Євгенівна
  6. Гузєєва Анастасія Вікторівна
  7. Дінчев Данило Романович
  8. Дубенська Анастасія Олексіївна
  9. Іванова Марія Сергіївна
  10. Ковальов Михайло Павлович
  11. Коноплянко Володимир Вікторович
  12. Кривенко Антон Павлович
  13. Куц Ілля Вікторович
  14. Малоног Тетяна Миколаївна
  15. Матєв Юрій Дмитрович
  16. Маркович Іван Володимирович
  17. Морозов Олексій Сергійович
  18. Набока Надія Володимирівна
  19. Передерій Маргарита Олександрівна
  20. Петуніна Софія Сергіївна
  21. Попов Олексій Олексійович
  22. Приступа Веніамін Іванович
  23. Пушкар Михайло Олександрович
  24. Рикова Кіра Олександрівна
  25. Романчук Іван Андрійович
  26. Санін Микита Юрійович
  27. Семижон Ілона Олександрівна
  28. Сиромятник Ольга Ігорівна
  29. Строчко Яна Русланівна
  30. Самойленко Микита Андрійович
  31. Тесля Вероніка Андріївна
  32. Фруслов Олександр Олексійович
  33. Чулінда Владислав Олегович

 

З 2А класу перевести до 3А класу

  1. Агошкова Анна Андріївна
  2. Алеканд Єлизавета Геннадіївна
  3. Антоненко Богдан Сергійович
  4. Безбородова Юлія Євгенівна
  5. Волков Олександр Сергійович
  6. Гадомська Анастасія Віталіївна
  7. Гаркуша Дмитро Олександрович
  8. Глушенко Арсеній Олександрович
  9. Єременко Аліна Дмитрівна
  10. Єременко Віолетта Дмитрівна
  11. Єфименко Владислав Юрійович
  12. Жидков Денис Вікторович
  13. Жданов Олександр Сергійович
  14. Козіонов Віталій Володимирович
  15. Коломоєць Аліса Сергіївна
  16. Кучина Анастасія Валеріївна
  17. Миколюк Дмитрій Миколайович
  18. Пеліх Юрій Дмитрович
  19. Приступа Іван Іванович
  20. Причина Ірина Ігорівна
  21. Пурик Дмитро Олексійович
  22. Сергієнко Даря Денисівна
  23. Смоліна Анастасія Сергіївна
  24. Соловйов Максим Іванович
  25. Стрюков Максим Сергійович
  26. Тесля Віолетта Андріївна
  27. Тесля Роман Андрійович
  28. Чиркова Кіра Андріївна
  29. Шелков Дмитро Олексійович

 

З 2Б класу перевести учнів до 3Б класу

1. Афіногенов Євген Анатолійович

2. Бабко Віталій Геннадійович

3.  Баширова Аліна Фізулієвна

4. Грищенко Олександр Сергійович

5. Гусєва Марія Юріївна

6. Дзюбенко Юрій Олександрович

7. Заворотько Данило Віталійович

8. Камінський Роман Олександрович

9. Капров Дмитро Сергійович

10. Краснобаєв Павло Максимович

11. Косарєва Надія Василівна

12. Ландан Ярослав Олександрович

13. Латишев Яків Іванович

14. Сергєєв Артем Віталійович

15. Северіна Карина Максимівна

16. Мехтієва Таісія Вадимівна

17. Мінков Даніїл Сергійович

18.Москаленко Юліана Михайлівна

19. Михайлов Ігор Андрійович

20. Нікульніков Олександр Сергійович

21. Оруджов Амін Мурад огли

22. Придубкова Віолетта Ігорівна

23. Полякова Даря Юріївна

24. Романюта Анастасія Олександрівна

25. Саєнко Георгій Павлович

26. Семутічева Поліна Сергіївна

27. Цюпрак Віолетта Сергіївна

28. Чернишова Катерина Максимівна

29. Чумак Богдана Петрівна

 

З 3А класу перевести учнів до 4А класу

  1. Абросимов Денис Сергійович
  2. Аксьоненко Вікторія Сергіївна
  3. Білик Наталя Іванівна
  4. Болдін Данило Ігорович
  5. Груба Катерина Ігорівна
  6. Груцеляк Даря Андріївна
  7. Деменко Анна Євгенівна
  8. Дудкіна Вікторія Сергіївна
  9. Єлізарова Вікторія Олександрівна
  10. Жосан Микита Олександрович
  11. Карасьов Михайло Ігорович
  12. Козиряд Олександр Валерійович
  13. Колесник Анастасія Олександрівна
  14. Кулінченко Єлизавета Віталіївна
  15. Лопушанський Денис Володимирович
  16. Мамєдова Каміла Акіфівна
  17. Михайленко Аліна Олексіївна
  18. Нехідько Єлизхавета Геннадіївна
  19. Новікова Поліна Олексіївна
  20. Овчарик Данило Денисович
  21. Остах Поліна Сергіївна
  22. Паладій Антон Сергійович
  23. Пінігін Іван Геннадійович
  24. Похилько Костянтин Олексійович
  25. Савченко Дінана Дмитрівна
  26. Соколов Дмитро Валерійович
  27. Соловйов Максим Володимирович
  28. Сочкова Анастасія Григорівна
  29. Устинова Олександра Сергіївна
  30. Черних Віталіна Віталіївна
  31. Честнійший Олександр Сергійович

 

З 3Б класу перевести учнів до 4Б класу

  1. Березін Дмитро Дмитрович
  2. Биков Назар Максимович
  3. Бодоряк Дмитро Сергійович
  4. Буряк Вікторія Сергіївна
  5. Вітрук Роман Вадимович
  6. Ведерніков Даніїл Артурович
  7. Веткіна Надія Сергіївна
  8. Горяченко Даря Романівна
  9. Долговенко Єлизавета Дмитрівна
  10. Доля Дмитро Віталійович
  11. Дудка Вікторія Федорівна
  12. Єгорова Єлизавета Романівна
  13. Карімова Алані Тимурівна
  14. Кіслова Карина Валеріївна
  15. Кобецька Вікторія Олегівна
  16. Корнєва Анастасія Олексіївна
  17. Литвиненко Микита Сергійович
  18. Матєва Валерія Олександрівна
  19. Міщерякова Софія Олегівна
  20. Нестерова Аліна Анатоліївна
  21. Охналь Денис Сергійович
  22. Рибак Данило Ігорович
  23. Русскій Юрій Анатолійович
  24. Сукач Олександра Олександрівна
  25. Тищенко Дмитро Євгенович
  26. Хохлов Денис Павлович
  27. Черемісін Дмитро Миколайович
  28. Шулюпова Аліса Дмитрівна
  29. Якімов Ярослав Дмитрович

 

Перевести з 5А класу до 6А класу

  1. Бакланова Валерія Євгенівна
  2. Верлата Елеонора Богданівна
  3. Гладишев Дмитро Миколайович
  4. Груцеляк Юрій Андрійович
  5. Греджева Даря Сергіївна
  6. Дергач Ганна Костянтинівна
  7. Деріло Віталіна Валеріївна
  8. Злиденна Руслана Ігорівна
  9. Капліна Юлія Юріївна
  10. Карпенко Віра Денисівна
  11. Кєптєнє Вікторія Віталіївна
  12. Кожевнікова Ельвіра Євгенівна
  13. Козлова Карина Ігорівна
  14. Кулявець Руслан Анатолійович
  15. Лопоног Андрій Олександрович
  16. Лук’яненко Микита Сергійович
  17. Міхалько Кирило Ігорович
  18. Нілов Максим Олексійович
  19. Новіков Олександр Віталійович
  20. Овсянников Вадим Євгенович
  21. Пономаренко Богдан Русланович
  22. Рибнікова Аліса Дмитрівна
  23. Романюта Нісса Олександрівна
  24. Семижон Євген Олександрович
  25. Скубенко Юлія Кирилівна
  26. Федюшкіна Надія Дмитрівна
  27. Шкопа Дмитро Дмитрович
  28. Яковлева Валерія Володимирівна

 

Перевести з 5Б класу до 6Б класу

  1. Бородай Євгенія Олексіївна
  2. Болдіна Вікторія Ігорівна
  3. Волобуєв Максим Сергійович
  4. Головльов Максим Андрійович
  5. Гузєєв Віталій Вікторович
  6. Зверев Данило Олександрович
  7. Зінченко Кирило Віталійович
  8. Кашперська Юлія Олександрівна
  9. Козіна Валентина Ігорівна
  10. Кучина Тетяна Валеріївна
  11. Лячко Денис Віталійович
  12. Мальцева Вероніка Романівна
  13. Морозов Дмитро Павлович
  14. Носань Діана Тарасівна
  15. Пашкульський Богдан Володимирович
  16. Потапова Мілана Максимівна
  17. Родіонова Карина Анатоліївна
  18. Соколовська Софія Романівна
  19. Таралешко Дмитро Сергійович
  20. Твердий Дмитро Євгенович
  21. Шевельов Богдан Олексійович

 

Перевести з 6А класу до 7А класу

  1. Бобін Дмитро Олександрович
  2. Васюков Данило Ігорович
  3. Довгаль Лія Сергіївна
  4. Жеребцова Ганна Віталіївна
  5. Катушинська Кристина Дмитрівна
  6. Кімалов Руслан Анатолійович
  7. Кириєнко-Шайтанова Марія Олегівна
  8. Оганьян Олександр Михайлович
  9. Пашко  Дмитро Михайлович
  10. Передерій Олександр Дмитрович
  11. Попов Данїл Олексійович
  12. Розанов Андрій Євгенович
  13. Рибалко Вячеслав Олександрович
  14. Рулевський Микита Олександрович
  15. Рубаха Софія Євгенівна
  16. Слобожанінов Микита Олександрович
  17. Слобожанінова Даря Олександрівна
  18. Тесля Анатсія Андріївна
  19. Тимченко Ілля Олексійович
  20. Фруслова Анастасія Олексіївна

 

Перевести з 6Б класу до 7Б класу

  1. Бабко Кирило Геннадійович
  2. Березіна Даря Дмитрівна
  3. Бобрецький Денис Олександрович
  4. Брагіна Людмила Юріївна
  5. Волохов Єгор Євгенович
  6. Гаврилов Олександр Станіславович
  7. Захарова Діана Іванівна
  8. Клименко Ганна Леонідівна
  9. Ковальчук Альона Олексіївна
  10. Косован Микита Станіславович
  11. Краснобаєв Михайло Максимович
  12. Круглікова Єлизавета Олегівна
  13. Ляховко Станіслав Тарасович
  14. Оганесов Максим Денисович
  15. Прокофьєва Віолетта Сергіївна
  16. Самарський Артур Владленович
  17. Сидоренко Альбіна Андріївна
  18. Сукач Микита Сергійович
  19. Сутункін Віталій Євгенович
  20. Хінельов Микита Сергійович
  21. Цивилюк Даніїл Олександрович
  22. Шарлай Ілля Олександрович
  23. Яковенко Руслан Олегович
  24. Якушева Віолетта Олександрівна

 

Перевести з 7А класу до 8А класу

  1. Андрєєв Никита Сергійович
  2. Башинська Вікторія Валентинівна
  3. Безменова Діана Дмитрівна
  4. Білоконь Кіріл Вячеславович
  5. Богінський Олег Ігорович
  6. Волошин Владислав Олегович
  7. Ганзіна Вероніка Віталіївна
  8. Ганзіна Владислава Віталіївна
  9. Глазовська Ганна Олексіївна
  10. Димова Юлія Сергіївна
  11. Жосан Владислав Олександрович
  12. Забурунов Єгор Ігорович
  13. Іванов Данило Петрович
  14. Рижук Дарина Степанівна
  15. Карсаков Микита Вячеславович
  16. Кириченко Олександра Олександрівна
  17. Кривоніс Єгор Олегович
  18. Кулик Артем Романович
  19. Курильський Владислав Сергійович
  20. Литовченко Богдан Ігорович
  21. Микитинець Сівер Валерійович
  22. Нехідько Даря Геннадіївна
  23. Передерій Сергій Дмитрович
  24. Пасічна Альбіна Олександрівна
  25. Потіцький Роман Миколайович
  26. Романенко Денис Олександрович
  27. Руссу Дмитро Петрович
  28. Танасова Даря Сергіївна
  29. Усатенко Євген Олександрович
  30. Якубова Яна Сергіївна

 

Перевести з 7Б класу до 8Б класу

  1. Бабаніна Лілія Євгенівна
  2. Бірюкова Даря Сергіївна
  3. Бондар Данило Володимирович
  4. Бородай Іван Олексійович
  5. Бородай Тетяна Сергіївна
  6. Галамай Даря Олександрівна
  7. Гасанова Джаміля Ельдонізівна
  8. Дулєсов Микита Сергійович
  9. Єгоров Дмитро Олексійович
  10. Єременко Олександр Олександрович
  11. Єфимов Давид Сергійович
  12. Жеребцова Наталія Сергіївна
  13. Ковтун Єлизавета Дмитрівна
  14. Козлов Данило Альфредович
  15. Коломоєць Максим Сергійович
  16. Корягіна Вікторія Миколаївна
  17. Лиходід Дмитро Олегович
  18. Мехтієва Емма Вадимівна
  19. Мілія Денис Андрійович
  20. Неткова Марина Анатоліївна
  21. Орловська Софія Євгенівна
  22. Поторокін Микита Віталійович
  23. Рибніков Олег Дмитрович
  24. Ріжко Федір Сергійович
  25. Сажнєв Валерій Олегович
  26. Сальніков Ілля Володимирович
  27. Скосаренко Євгенія Анатоліївна
  28. Таралешко Даряна Сергіївна
  29. Ткаченко Ігор Віталійович
  30. Черненко Дмитро Олексійович

 

Перевести з 8А класу до 9А класу

  1. Аблієв Джелял Еміль огли
  2. Березіна Марія Дмитрівна
  3. Гаркуша Микита Олександрович
  4. Данілова Катерина Сергіївна
  5. Дудкін Микита Сергійович
  6. Ешонов Артем Саідович
  7. Єлізаров Кирило Сергійович
  8. Єременко Олексій Олексійович
  9. Єфименко Ростислав Юрійович
  10. Жарких Вікторія Ігорівна
  11. Карнаух Даря Ігорівна
  12. Кірсанов Даніїл Ігорович
  13. Кобка Ірина Андріївна
  14. Купрій Євген Сергійович
  15. Куріпко Вадим Михайлович
  16. Куренна Таміла Сергіївна
  17. Мосальов Родіон Андрійович
  18. Назарко Микита Миколайович
  19. Нікулін Богдан Андрійович
  20. Островський Микола Миколайович
  21. Рябченко Христина Сергіївна
  22. Садова Валерія Юріївна
  23. Синельникова Олександра Олександрівна
  24. Сочкова Ксенія Григорівна
  25. Халілова Севіль Ресулівна
  26. Хархордіна Аліна Андріївна
  27. Шаповалов Олександр Романович
  28. Яковлев Ігор Сергійович

 

Перевести з 8Б класу до 9Б класу

  1. Авдєєнко Марія Миколаївна
  2. Авдєєнко Максим Миколайович
  3. Андрійчук Сергій Анатолійович
  4. Бакланов Єгор Русланович
  5. Бєлан Іван Володимирович
  6. Гранальська Анастасія Анатоліївна
  7. Довгановський Олександр Олегович
  8. Кочура Леонід Олегович
  9. Кузнецов Данило Олександрович
  10. Лоншакова Катерина Вячеславівна
  11. Переверза Володимир Олександрович
  12. Сипко Дмитро Вячеславович
  13. Тесля Катерина Андріївна
  14. Губін Дмитро Олегович
  15. Цюпка Діана Владиславівна

 

 

Директор ЗОШ № 6                          І.А.Стрєлкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                  НАКАЗ

від 27.05.2016                                                                                              № 88

 

Про переведення учнів ЗОШ № 6

ІІІ ступеню до наступного класу

 

     На підставі рішення педради від 27.05.2016 № 6

 

НАКАЗУЮ:

 

перевести учнів 10 класу до 11 класу

 

  1. Акатов Вадим Олександрович
  2. Акімов Владислав Олександрович
  3. Ананьєва Вікторія Андріївна
  4. Будовська Ірина Олександрівна
  5. Дімітріу Віталій Сергійович
  6. Єлисєєв Олександр Володимирович
  7. Ісайкін Микита Сергійович
  8. Клешньова Лєніє Олександрівна
  9. Клименко Микола Віталійович
  10. Козіонов Артем Володимирович
  11. Коробова Валерія Володимирівна
  12. Лисенко Поліна Володимирівна
  13. Мишустіна Анна Юріївна
  14. Передерій Даря Миколаївна
  15. Поліщук Анна Анатоліївна
  16. Санін Владислав Юрійович
  17. Сидельніков Станіслав Олександрович
  18. Спицький Микита Олександрович
  19. Тесля Марія Андріївна
  20. Чалий Олександр Сергійович
  21. Чинчик Анастасія Романівна
  22. Хрипченко Євген Геннадійович
  23. Шавалда Олександр Іванович

 

                  Директор ЗОШ № 6                            І.А.Стрєлкова

 

 

 

 

 

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                  НАКАЗ

від 28.05.2016                                                                                              №___

 

Про випуск та вручення атестатів

учням випускного 11-го класу

 

     На підставі рішення педради протокол від 28.05.2016 № 7 вважати випущеними зі школи ІІІ ступеню учнів 11-го класу з врученням атестатів про загальну середню освіту 01.06.2016 року:

 

  1. Абросимова Діана Сергіївна
  2. Алеканд Вікторія Геннадіївна
  3. Бахмач Яна Олегівна
  4. Васюкова Катерина Ігорівна
  5. Вельга Марина Віталіївна
  6. Горошко Юлія Володимирівна
  7. Дашковська Яна Вадимівна
  8. Желєзна Вікторія Анатоліївна
  9. Заварзін Олександр Геннадійович
  10. Закусилов Олексій Ігорович
  11. Зінченко Вікторія Олександрівна
  12. Капустін Микола Олександрович
  13. Кириленко Анна Сергіївна
  14. Козир Антон Віталійович
  15. Косарєв Павло Васильович
  16. Кривець Даніїл Олегович
  17. Левченко Ірина Сергіївна
  18. Литвяк Тетяна Вікторівна
  19. Логвиненко Євген Геннадійович
  20. Макаренко Юлія Володимирівна
  21. Мємєтова Евеліна Хасімовна
  22. Найдьонов Антон Олександрович
  23. Нестеров Максим Анатолійович
  24. Ніколаєнко Олександр Сергійович
  25. Пономаренко Вікторія Віталіївна
  26. Рибка Анжеліка Василівна
  27. Соловйова Даря Сергіївна
  28. Стегайло Вікторія Олександрівна
  29. Трофімова Марія Віталіївна
  30. Успенська Карина Сергіївна
  31. Юрченко Вікторія Ігорівна

       Директор ЗОШ № 6                                       І.А.Стрєлкова

 

 

Переглядів: 114 | Додав: tatiai | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: